Koniec promocji cenowej za:

Opcje przeglądania

W naszej ofercie środków ochrony osobistej można znaleźć wiele produktów, a w tym wysokiej jakości wielorazowe maski FFP3. Żadna maseczka nie zapewni Ci 100% ochrony przed wirusami, jednak dobrej jakości maska może znacząco zminimalizować ryzyko zakażenia. Jeżeli chcesz uniknąć niebezpiecznych konsekwencji wywołanych przez wirusy, postaw na wysokiej jakości środki ochrony osobistej pochodzące od sprawdzonych dostawców. Znajdziesz je w naszej ofercie!

Czy maski FFP3 chronią przed wirusami?

Maski FFP3 charakteryzują się największą szczelnością, co oznacza, że najlepiej dopasowują się i przylegają do twarzy. Maksymalny przeciek wewnętrzny, czyli stopień nieszczelności w tego typu maskach wynosi zaledwie 5%.

Półmaski filtrujące FFP3 zatrzymują pyły i aerozole zawieszone w powietrzu. Składają się z materiału o bardzo gęstym splocie oraz specjalnego filtra oczyszczającego. Z tego względu maska FFP3 skutecznie zabezpiecza drogi oddechowe przed zakażeniem wirusami i bakteriami.

Maski FFP3 są wyjątkowo szczelne i zapewniają najwyższy stopień ochrony przed zanieczyszczeniami oraz drobnoustrojami chorobotwórczymi. Tego typu maska dokładnie przylega do twarzy. Wyróżnia się maski FFP3 jednorazowe oraz maski wielokrotnego użytku.

Półmaski jednorazowe FFP3 można używać maksymalnie do 8 godzin. W przypadku masek wielorazowych należy o nie odpowiednio zadbać, aby bez problemu spełniały swoje zadanie. Istotna jest regularna wymiana filtra, odpowiednie ich czyszczenie oraz dezynfekcja.

Dlaczego warto wybrać sklep internetowy Punkt Medyczny 24?

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalne maseczki, które dokładnie zakrywają usta i nos oraz są jednym z podstawowych środków ochrony osobistej. Oprócz masek jednorazowych oraz maseczek wielokrotnego użytku kupisz u nas również między innymi rękawice ochronne, przyłbice ochronne, testy diagnostyczne, pulsoksymetry oraz wiele wiele innych!

Dbamy o to, aby dostępne w naszej ofercie produkty były zróżnicowane. Dzięki temu każdy klient znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Sprzęt, który oferujemy, ma za zadanie pomóc Ci przyspieszyć powrót do zdrowia. Z tego względu produkty w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych dostawców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl