Koniec promocji cenowej za:

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
  • promocja
  • nowość

W naszej ofercie środków ochrony osobistej można znaleźć wiele produktów, a w tym wysokiej jakości wielorazowe maski FFP2. Żadna maseczka nie zapewni nam 100% ochrony przed wirusami, jednak dobrej jakości maseczka może znacząco zminimalizować ryzyko zakażenia. Jeżeli chcesz uniknąć niebezpiecznych konsekwencji wywołanych przez wirusy, postaw na wysokiej jakości środki ochrony osobistej pochodzące od sprawdzonych dostawców.

Czy maski FFP2 chronią przed wirusami?

Maseczka ochronna FFP2 w znaczący sposób obniża ryzyko zakażenia wirusami lub bakteriami. Maska tego typu znacznie lepiej chroni nas przed zachorowaniem niż jednorazowa maseczka chirurgiczna lub maska wielorazowa z materiału. Dodatkowo ochrona tego typu zabezpiecza nas również przed szkodliwym działaniem smogu, jeżeli jest wyposażona w specjalny filtr.

Dodatkowo należy pamiętać o prawidłowym użytkowaniu środków ochrony osobistej oraz zachowaniu innych środków ostrożności. Nawet najlepsza maska ochronna nie zabezpieczy nas, jeżeli nie zadbamy odpowiednio o higienę rąk czy zachowywanie bezpiecznej odległości w przestrzeni publicznej.

Maska FFP2 odfiltrowuje co najmniej 94% cząsteczek znajdujących się w powietrzu o rozmiarze do 0,6 μm. Są to płynne i stałe pyły, dymy oraz cząsteczki aerozolu. Tego typu maski minimalizują zatem zakażenie chorobami przenoszonymi drogą kropelkową.

Dlaczego warto wybrać Punkt Medyczny 24?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz nie tylko maseczki, które znacząco minimalizują rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii. Posiadamy również inne skuteczne środki ochrony osobistej oraz wysokiej jakości sprzęt medyczny.

Dbamy o to, aby dostępny w naszej ofercie towar był zróżnicowany. Dzięki temu każdy klient znajdzie u nas produkt na miarę swoich potrzeb. Sprzęt, który oferujemy, ma za zadanie pomóc Ci przyspieszyć powrót do zdrowia. Z tego względu produkty w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych dostawców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl