Koniec promocji cenowej za:

Tlen inhalacyjny z maską – pomoc w dotlenieniu organizmu

Tlen inhalacyjny jest często stosowanym środkiem w sytuacjach, kiedy zachodzi potrzeba dodatkowego dotlenienia naszego organizmu. Świetnie sprawdza się w łagodzeniu bóli głowy, wspomaga metabolizm, a także działa oczyszczająco.

Tlen inhalacyjny medyczny – specyfikacja

Tlen w puszce dostępny w naszym sklepie jest tlenem medycznym 99% w formie stężonej i bezwonnej. Można zakupić go w zestawie z maską, aby jego dawkowanie było szybsze i łatwiejsze. Przeznaczony jest do użytku przez osoby zdrowe, a zwłaszcza sportowców, zawodowych kierowców i osób poddanych wysiłkowi fizycznemu. Pomaga także osobom z dusznościami czy wymagającymi tlenoterapii.

Tlen w sprayu dostępny w naszym sklepie cechuje się zawartością 99,4% skoncentrowanego tlenu w postaci niewielkiej puszki. Jego zawartość to około 15 litrów tlenu, co odpowiada około 120-140 wdechom.

Do najważniejszych zalet tlenoterapii możemy zaliczyć:

  • Poprawienie parametrów oddechowych;
  • Poprawia możliwości fizyczne;
  • Pomaga ustabilizować nadciśnienie płucne;
  • Pomaga w pracy układu nerwowego;
  • Działa zapobiegająco przy chorobie zakrzepowo-zatorowej;
  • Pomaga zmniejszyć stres;
  • Wspomaga profilaktykę w depresji i stanach lękowych.

Dlaczego warto stosować tlenoterapię?

Stwierdzono, że pacjenci z chorobami płuc, a także chorzy na POCHP dużo lepiej przechodzą dolegliwości, jeżeli stosuje się u nich systematyczne, regularne i ciągłe leczenie tlenem. Ma to wpływ na poprawienie komfortu życia, a także stan intelektualny i emocjonalny chorego. Przy niewydolności oddechowej leczenie tlenem pomaga usprawnić czynności oddechowe. Pulmonolodzy ze Stanów Zjednoczonych wykazali, że leczenie tlenem przynosi pozytywne rezultaty, zarówno podczas hospitalizacji, jak i podczas leczenia w domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl