Koniec promocji cenowej za:

Testy płytkowe CoV-2 są skuteczne i niezawodne. Dzięki nim możesz szybko sprawdzić, czy jesteś chory i to bez wychodzenia z domu! Tego typu badanie może również wykazać, że przeszedłeś w przeszłości infekcję bezobjawowo. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne, szybkie testy, które jednoznacznie potwierdzą lub wykluczą chorobę.

Kiedy warto zakupić testy płytkowe?

Kup test płytkowy i wykonaj go, jeśli:

  • miałeś styczność z osobą chorą lub osobą, która była narażona na zakażenie wirusem,
  • masz objawy infekcji dróg oddechowych,
  • chcesz mieć pewność, że nie jesteś chory oraz nie stanowisz zagrożenia w kontakcie z innymi ludźmi,
  • chcesz wiedzieć, czy Twój organizm miał kontakt z wirusem SARS-CoV-2

Przeprowadzenie profesjonalnego badania sprawi, że zadziałasz błyskawicznie w razie ewentualnej choroby lub będziesz spać spokojnie, jeśli wynik testu wykluczy zakażenie.

Testy płytkowe – co jeszcze warto wiedzieć?

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne testy, które błyskawicznie pokazują wynik badania na koronawirusa. Wiele osób przechodzi zakażenie łagodnie lub bezobjawowo. Dla niektórych zakażenie się wirusem może mieć jednak tragiczne skutki. Z tego względu warto wykonać szybki test i sprawdzić, czy przeszło się chorobę bezobjawowo lub potwierdzić albo wykluczyć zakażenie koronawirusem.

Testy płytkowe na obecność przeciwciał IgM oraz IgG koronawirusa SARS-CoV-2 stosuje się, aby zdiagnozować zakażenie COVID-19 lub wykluczyć objawy takie jak np. gorączka czy kaszel wywołane przez inne wirusy. Wynik testu pozwoli szybko zareagować na pierwsze objawy ewentualnej choroby.

Dlaczego warto wybrać sklep internetowy Punkt Medyczny 24?

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalne testy umożliwiające badanie przeciwciał na koronawirusa SARS-CoV-2, ale także wiele sprawdzonych i certyfikowanych środków ochrony osobistej. Wybierając nasze produkty, minimalizujesz ryzyko zakażenia!

 

Dbamy o to, aby dostępny w naszej ofercie towar był zróżnicowany. Dzięki temu każdy klient znajdzie u nas produkt na miarę swoich potrzeb. Sprzęt, który oferujemy, ma za zadanie pomóc Ci przyspieszyć powrót do zdrowia. Z tego względu produkty w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych dostawców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl