Koniec promocji cenowej za:

Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Suplementy diety w tabletkach stworzone zostały po to, aby móc dostarczać naszemu organizmowi niezbędnych witamin i minerałów mających wspierać funkcjonowanie naszych oczu. W obecnych czasach, gdzie są one wystawiane na wiele szkodliwych czynników, suplementacja odpowiednich związków jest szczególnie ważna. Bez tego nasz wzrok może się pogorszyć.

Jak działają suplementy diety na wzrok?

Suplementy diety na wzrok dostarczają nam odpowiednich składników mineralnych i witamin, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie naszych oczu. W składzie posiadają m. in. witaminę A (retinol), luteinę, antyoksydanty.

W aptekach i sklepach najczęściej możemy znaleźć preparaty w wygodnej formie tabletek, które charakteryzują się dużą zawartością luteiny, która wspiera prawidłowe funkcjonowanie wzroku. Ma ona również bardzo dobry wpływ na zmęczone oczy i z tego względu poleca się ją wszystkim ludziom, którzy np. pracują wiele godzin przed komputerem.

Dlaczego warto brać suplementy diety na wzrok?

Niestety żyjemy w takich czasach, w których wiele czynników może powodować nadmierną eksploatację naszych oczu. Przede wszystkim przyczyniają się do tego długie godziny spędzone przed ekranem komputerów i telefonów, a także praca biurowa. Zdarza się, że pracujemy za długo, a nasz wzrok pracuje zbyt intensywnie, przez co nie może się zregenerować.

Pamiętajmy, że suplementy diety nie są lekami i nie sprawią, że żadne czynniki nie będą szkodzić naszym oczom. Jednak regularnie przyjmowane mogą skutecznie wspomóc procesy regeneracji, a co za tym idzie, sprawić, że nasze oczy będą lepiej znosiły trudne warunki, w  jakich przychodzi im funkcjonować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl