Koniec promocji cenowej za:

Opcje przeglądania

Pulsoksymetr naparstkowy jest urządzeniem elektronicznym, które umożliwia wykonanie nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi. Jest mały i niepozorny, ale codziennie przyczynia się do ratowania zdrowia, a nawet życia wielu ludzi! Pulsoksymetry znajdują zastosowanie w monitorowaniu stopnia nasycenia hemoglobiny tlenem u wielu osób cierpiących na różnorodne choroby. Urządzenia mogą być wykorzystywane do badania nie tylko dorosłych, ale także dzieci!

Jak działa pulsoksymetr naparstkowy?

Pulsoksymetr na palec służy do pomiaru wysycenia krwi tlenem, jest standardowym wyposażeniem szpitali oraz karetek. Ze względu na swój prosty mechanizm oraz łatwość obsługi może być z powodzeniem wykorzystywany praktycznie przez każdego również w warunkach domowych!

Mając w domu pulsoksymetr medyczny, możesz nie tylko zbadać poziom natlenowania krwi, ale także skontrolować częstotliwość pracy serca, czyli puls. Zastanawiasz się, na jakiej zasadzie działa pulsoksymetr? To bardzo proste!

Urządzenie elektroniczne mierzy wysycenie krwi tlenem, wykorzystując interakcje między promieniowaniem optycznym a tkankami oraz płynami ustrojowymi ludzkiego ciała. Pulsoksymetry działają na zasadzie pomiaru pochłaniania przez czerwone krwinki w naczyniach włosowatych promieniowania o różnych długościach fali - czerwonego i podczerwonego. Kupując pulsoksymetr napalcowy, możesz w skuteczny sposób uchronić się przed hipoksemią, czyli zbyt niską zawartością tlenu we krwi tętniczej.

Zastosowanie pulsoksymetru

Aparat znajduje zastosowanie głównie w szpitalach, oddziałach ratunkowych oraz karetkach. Zazwyczaj używa się go do pomiarów natlenowania krwi tętniczej u pacjentów z trudnościami w oddychaniu oraz podczas lub po zakończeniu znieczulania ogólnego.

Wielkim plusem pulsoksymetru jest możliwość badania pulsu oraz saturacji pacjentów we wszystkich grupach wiekowych! Kupując to urządzenie, możesz zadbać nie tylko o siebie, ale także o swoich najbliższych, niezależnie od ich wieku.

Jeżeli Twój lekarz nie wyrazi żadnych przeciwwskazań, możesz z powodzeniem używać pulsoksymetru, aby monitorować przebieg choroby i dzięki temu bezpiecznie odbywać kurację w warunkach domowych.

 

Dlaczego warto wybrać Punkt Medyczny 24?

W ofercie naszego sklepu medycznego znajdziecie Państwo szeroką gamę wysokiej jakości, certyfikowanych produktów. Skupiamy się na tym, aby dostarczyć naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie oraz towar od sprawdzonych producentów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzęt, który oferujemy, ma pomóc Klientom przyspieszyć powrót do zdrowia, dlatego naszym priorytetem jest szybka dostawa oraz błyskawiczna realizacja zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl