Koniec promocji cenowej za:

W okresach obniżonej odporności, które najczęściej przypadają na przełomie wiosny i jesieni, często ulegamy przeziębieniu lub zaczynamy chorować na grypę. Pod żadnym pozorem nie należy bagatelizować poważnych objawów jak gorączka, jednak lżejsze przeziębienie z łatwością uda nam się pokonać za pomocą środków dostępnych bez recepty. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką ofertę leków na przeziębienie i grypę bez recepty.

Domowe sposoby na przeziębienie

Widząc pierwsze objawy grypy lub przeziębienia często próbujemy poradzić sobie z nim za pomocą domowych sposobów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Jakie środki możemy bezpiecznie stosować z nadzieją, że zadziałają?

Świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju herbaty z ziół, które nas rozgrzeją, ale będą posiadały również działanie antybakteryjne na błonę śluzową naszego gardła. Bardzo istotne jest również to, aby pozwolić naszemu organizmowi na regeneracje i w spokoju odpocząć.

Jakie leki na przeziębienie?

Jeżeli czujemy, że błony śluzowe naszego nosa i gardła są przesuszone, zaczerwienione lub bolą, najlepiej od razu sięgnąć po leki bez recepty, które mają szansę zwalczyć objawy przeziębienia, a także wzmocnić nasz organizm, aby nie doszło do poważnej infekcji. Świetnie sprawdzi się tutaj zażywanie witaminy C, paracetamolu czy ibuprofenu. Dlatego warto je mieć je w swojej apteczce.

Jak działają leki na przeziębienie?

Dostępne w naszym sklepie leki bez recepty na przeziębienie działają w sposób udrożniający nasze drogi oddechowe takie jak nos lub gardło oraz zapobiegają namnażaniu się bakterii. Dodatkowo wiele z nich ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, co pozwala nam zwiększyć komfort. Nie warto ignorować pierwszych objawów przeziębienia lub grypy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl