Koniec promocji cenowej za:

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość

Pojemniki na płyny i żele – środek do dezynfekcji zawsze pod ręką

Obecnie przykłada się dużą uwagę do regularnej i skutecznej dezynfekcji naszych rąk oraz przestrzeni wokół nas. Wszyscy cenimy sobie normy bezpieczeństwa, a także chcemy zapobiegać sytuacjom, w których będziemy narażeni na działanie czynników zewnętrznych takich jak wirusy, bakterie oraz inne drobnoustroje. W związku z tym, powinniśmy dbać o to, aby zawsze mieć przy sobie butelkę płynu dezynfekującego lub żelu antybakteryjnego. W tym celu przedstawiamy Państwu ofertę pojemników i płynów na żel, które mogą nam towarzyszyć w codziennym życiu.

Pojemniki na płyny i żele  – specyfikacja

Pojemniki na płyny i żele antybakteryjne, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu są wykonane z najwyższej klasy materiałów, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie materiałów tego typu.

Konstrukcja składająca się z buteleczki wykonanej z wysokiej klasy materiałów oraz dozownika umożliwiającego użycie optymalnej ilości produktu. Pompka działa sprawnie w każdej sytuacji, a jej obsługa nie wymaga użycia siły.

Pojemniki na płyny i żele, które można zakupić w naszym sklepie internetowym dostępne są w pojemnościach takich jak 100 ml i 500 ml, aby znaleźć przeznaczenie zarówno w naszej torebce czy plecaki, jak i miejscu pracy.

Odkręcana pompka umożliwia proste uzupełnienie brakującego płynu, aby zawsze mieć przy sobie zapas środka dezynfekującego, który pozwoli nam na cykliczne uzupełnianie zapasów.

Butelki nadają się również do innych materiałów kosmetycznych i mogą znaleźć zastosowanie także w podróżach, gdzie pojemność pojemników jest istotna lub w użytku domowym, aby umożliwić komfortowe korzystanie z mniejszej ilości produktu.

Dlaczego warto dezynfekować ręce oraz przestrzeń wokół nas?

Jeżeli chcemy chronić się przed wirusami i drobnoustrojami wokół nas, dokładna i skuteczna dezynfekcja rąk jest podstawową czynnością, która nam w tym pomoże. Nie zawsze jednak mamy możliwość używania mydła i bieżącej wody. Wówczas z pomocą przychodzą nam żele i płyny antybakteryjne.

Żele antybakteryjne to preparaty przeznaczone do miejscowego usuwania bakterii i drobnoustrojów. Nie zastępują one regularnej higieny, ale są niezwykle pomocne w sytuacjach, w których nie mamy dostępu do bieżącej wody z mydłem. Często takie okoliczności przytrafiają nam się w podróży lub podczas wyjść na zewnątrz.

Rozprowadzamy go w taki sposób, jakbyśmy myli ręce wodą z mydłem. Nie mydli się, a także bardzo szybko wysycha dzięki zawartości alkoholu. Powoduje to, że jego użycie jest proste, przyjemne oraz skuteczne!

Warto wiedzieć, że żele antybakteryjne nie są produktami do usuwania zabrudzeń! Więc po jego użyciu nie pozbędziemy się przebarwień lub plam na dłoniach, ale nasze ręce będą biologicznie oczyszczone, czyli wolne od bakterii, drobnoustrojów i zarazków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl