Koniec promocji cenowej za:

  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość

Płyny dezynfekujące do rąk są powszechnie znane i stosowane zawsze wtedy, gdy nie masz możliwości umycia dłoni, a chcesz zadbać o ich higienę. W życiu codziennym powinny być alternatywą dla mycia rąk przed posiłkami, po wyjściu z hipermarketów, komunikacji miejskiej i w innych sytuacjach, w których możesz mieć potencjalną styczność z zagrażającymi bakteriami lub wirusami. Pamiętaj, że dezynfekcja rąk jest ważna, ponieważ gromadzą się na nich wszelkie „zarazki” i zabrudzenia, które przenosisz na włosy, ubrania, twarz oraz przedmioty codziennego użytku. Jeśli chcesz tego uniknąć, regularnie myj ręce lub dezynfekuj je odpowiednimi płynami.

Dla niektórych ludzi profesjonalna dezynfekcja rąk jest codziennością. Muszą dbać w sposób szczególny o higienę dłoni, a także środowiska swojej pracy. Płyny dezynfekujące są niezbędnymi preparatami w przychodniach, szpitalach, gabinetach fizjoterapii, studiach rehabilitacji, gabinetach dentystycznych, szkołach, przedszkolach, czy wszelkich salonach urody. Do takich miejsc dedykowane są specjalne płyny dezynfekujące do rąk, które znajdziesz w naszym sklepie.

Płyny dezynfekujące do rąk – czy warto je stosować?

Każda osoba, która pracuje w jakiejkolwiek jednostce medycznej, a także innym miejscu, do którego codziennie przychodzi wiele ludzi, wie, że odpowiednia higiena rąk jest absolutną koniecznością. Warto, aby dezynfekcja rąk odpowiednimi środkami stała się codziennością każdego z nas. Brudne ręce mogą się przyczynić do zarażenia się różnymi chorobami, a nawet pasożytami. Szczególnie w obecnej sytuacji ważne jest regularne dezynfekowanie rąk, które w skuteczny sposób może uchronić nas przed zarażeniem się wirusami. Warto wiedzieć, że płyny dezynfekujące do rąk mają w swoim składzie środki, które w skuteczny sposób usuwają bakterie, wirusy i grzyby oraz zapobiegają ich namnażaniu się.

Płyny dezynfekujące do rąk – jak prawidłowo z nich korzystać?

Mimo iż każdy płyn dezynfekujący do rąk ma za zadanie usunąć wszelkie bakterie, wirusy i grzyby na Twoich dłoniach często trochę różni się składem. Dzięki temu każdy z nas może dobrać odpowiedni preparat w zależności od indywidualnych potrzeb. Każdy środek posiada etykietę, na której znajdują się potrzebne informacje dotyczące składu oraz sposobu użycia. W celu bezpiecznej oraz skutecznej dezynfekcji rąk należy stosować się do indywidualnej instrukcji użytkowania preparatu.  

Płyny dezynfekujące do rąk znajdujące się w naszej ofercie sprostają zarówno surowym wymaganiom sanitarnym panującym w różnych placówkach medycznych, jak i przypadną do gustu osobom, które chcą zadbać na co dzień o higienę dłoni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl