Koniec promocji cenowej za:

  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość

Płyny dezynfekujące do powierzchni mają szerokie zastosowanie w miejscach, gdzie potrzebna jest skuteczna, szybka i łatwa dezynfekcja różnych powierzchni nawet kilka razy dziennie. Szczególnie ważne jest utrzymanie odpowiednich warunków sanitarnych w sektorze medycznym, weterynaryjnym, przedszkolach, szkołach, gabinetach kosmetycznych i wielu innych miejscach. Oferowane przez nas produkty przeznaczone są do szerokiego zastosowania np. do utrzymania wysokiej higieny różnych powierzchni w domu czy biurze oraz do profesjonalnej dezynfekcji. W naszym sklepie znajdziesz płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, który z powodzeniem może znaleźć się w przychodniach czy lecznicach, a także innych miejscach, gdzie wymagana jest szczególna dbałość o higienę rąk. Oprócz tego w Punkcie Medycznym 24 znajdziesz również profesjonalny płyn do dezynfekcji powierzchni. Możesz go zakupić do wszelkich miejsc, w których konieczna jest absolutna sterylność.

Płyny dezynfekujące do powierzchni – czy warto je stosować?

Każda jednostka medyczna wie, jak ważna jest prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja medyczna z użyciem profesjonalnych środków. Zobowiązane są do tego też różne inne placówki. Czy to oznacza, że tylko one powinny dezynfekować miejsca swojej pracy? Oczywiście, że nie! Utrzymanie czystości i regularne dezynfekowanie powierzchni użytkowych powinno mieć miejsce również w naszych domach. Zalecane jest do tego używanie tych samych profesjonalnych środków dezynfekujących do powierzchni, które znajdziesz w naszym sklepie. Warto w swoim domu zadbać o higienę otoczenia, ponieważ w różnych pomieszczeniach, z którymi masz styczność na co dzień, gromadzą się bakterie i wirusy. Codziennie przynosisz je do domu na swoich rękach, zakupach ubraniach i rzeczach codziennego użytku.

Tradycyjne środki czystości mogą nie wystarczyć, dlatego też warto mieć dodatkowe produkty takie jak płyny dezynfekujące do powierzchni. Posiadają one specjalne związki, które w skuteczny sposób usuwają bakterie, wirusy i grzyby oraz zapobiegają ich namnażaniu się. Płyny dezynfekujące do powierzchni charakteryzują się bardzo szybkim czasem działania, a ich użycie jest naprawdę proste.

Płyny dezynfekujące do powierzchni – jak prawidłowo z nich korzystać?

Większość tych preparatów nadaje się do dezynfekcji wszelkich blatów, klamek, łóżek, foteli, akcesoriów i sprzętu medycznego. Należy jednak zapoznać się ze specyfiką danego płynu, na którym powinna być umieszczona informacja o dokładnym jego przeznaczeniu. Pamiętaj też, aby przeprowadzać dezynfekcję powierzchni według instrukcji zawartej na opakowaniu, tak aby w skuteczny i bezpieczny sposób usunąć wszelkie wirusy oraz bakterie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl