Koniec promocji cenowej za:

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Jak mierzyć saturację pulsoksymetrem? 0
Jak mierzyć saturację pulsoksymetrem?

Coraz częściej pulsoksymetry napalcowe można znaleźć nie tylko w szpitalach i innych placówkach medycznych, ale także w domowych apteczkach. Najczęściej na jego zakup decydują się sportowcy lub osoby cierpiące na niewydolność oddechową. Pulsoksymetr jest urządzeniem, które bada poziom natlenienia krwi tętniczej, czyli poziom saturacji.

czytaj całość »
Czym się różnią rękawice lateksowe od nitrylowych? 0
Czym się różnią rękawice lateksowe od nitrylowych?

Czy wyobrażasz sobie pielęgniarkę lub kosmetyczkę, która nie nakłada w swojej pracy rękawiczek ochronnych? Zapewne ich obecność na dłoniach osób wykonujących takie i podobne zawody, jest dla Ciebie tak naturalna, że nawet się nad tym nie zastanawiasz! Mimo że rękawiczki ochronne są bardzo prostym środkiem ochrony osobistej, dzięki nim jesteśmy w stanie uniknąć wielu chorób wywołanych przez bakterie lub wirusy.

czytaj całość »
Jak złożyć przyłbicę ochronną? 0
Jak złożyć przyłbicę ochronną?

W obecnych czasach koniecznym stało się zasłanianie ust i nosa w miejscach publicznych, aby skutecznie chronić siebie i osoby w naszym otoczeniu. Dzięki szerokiemu wyborowi środków ochronnych dostępnych w sprzedaży możemy z powodzeniem wybrać taki, który będzie nam w pełni odpowiadał, a także doskonale spełniał swoją rolę. W tym wpisie dowiesz się jak złożyć przyłbicę ochronną, a także poznasz wszystkie zagadnienia z nią związane.

czytaj całość »
Jak nosić maseczkę, żeby nie parowały nam okulary? 0
Jak nosić maseczkę, żeby nie parowały nam okulary?

Od października na terenie całej Polski pojawił się obowiązek noszenia maseczek w miejscach publicznych, galeriach handlowych, sklepach czy w komunikacji miejskiej. Jesteśmy zatem zobligowani do zakrywania ust i nosa praktycznie wszędzie – zwłaszcza na zewnątrz.

czytaj całość »
Czy maseczki ochronne są jednorazowe? 0
Czy maseczki ochronne są jednorazowe?

Wokół noszenia maseczek ochronnych powstało mnóstwo mitów, które poddają dyskusji zarówno ich skuteczność, jak i sposób używania. Jednym z takich tematów jest sposób noszenia maseczek ochronnych. Wielu ludzi stosuje jednorazową maseczkę wielokrotnie, łamiąc tym samym zasady jej stosowania. Mówi się, że jednorazową maskę powinno wymieniać się co 15 minut, aby działała ona skutecznie. Jaka jest prawda? Czy maseczki ochronne są jednorazowe?

czytaj całość »
Czy możemy nosić przyłbice zamiast maseczek ochronnych? 0
Czy możemy nosić przyłbice zamiast maseczek ochronnych?

Nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej wszedł w życie w połowie kwietnia 2020 roku. Od tamtej pory przepisy te były kilkukrotnie zmieniane, jednak po dzisiejszy dzień obowiązuje nakaz noszenia nakryć twarzy. Przepisy jednak nie regulują dokładnie jakiego rodzaju ochronę musimy używać. Do najpopularniejszych należą przyłbice, maseczki ochronne, a także wszelkiego rodzaju chustki. Czy przyłbice skutecznie zastępują maski ochronne?

czytaj całość »
Maseczki ochronne – do kiedy obowiązują? 0
Maseczki ochronne – do kiedy obowiązują?

Od pewnego czasu noszenie maseczek ochronnych stało się naszą codziennością. Musimy je nosić szczególnie w miejscach, gdzie przebywa wielu ludzi tj.: w sklepach, komunikacji miejskiej, urzędach oraz innych podobnych miejscach. Chociaż noszenie maseczek jest uciążliwe, musimy dostosować się do panującej sytuacji i zadbać o dobro własne oraz innych ludzi.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl