Koniec promocji cenowej za:

Opcje przeglądania

Przyłbica ochronna to wygodny środek ochrony indywidualnej. Lekka, ale solidna konstrukcja przyłbicy ochronnej sprawia, że możesz ją nosić z powodzeniem przez wiele godzin, a nawet cały dzień. Dodatkowo każdy model jest regulowany, tak, aby dokładnie dopasować się do obwodu Twojej głowy. Przyłbice ochronne w sklepie Punktmedyczny24 posiadają zaokrąglony krój, dzięki któremu są ergonomiczne, a także nie ograniczają w żadnym stopniu pola widzenia.

Przyłbica czy maseczka – co wybrać?

Chcąc ochronić się przed bakteriami i wirusami przenoszonymi drogą kropelkową, stosuje się zarówno przyłbice ochronne jak i maseczki. Jednak w obu przypadkach najważniejsze jest to, aby stosować modele z atestem. Dzięki temu masz pewność, że zakupione przez Ciebie przyłbice ochronne lub maseczki będą rzeczywiście minimalizować ryzyko zakażenia.

Jeżeli nadal zastanawiasz się, co będzie lepsze, przyłbica czy maseczka, wielu klientów decyduje się na zakup zarówno maseczki, jak i przyłbicy ochronnej. To wygodne rozwiązanie, ponieważ możesz używać ich wymiennie.

Jakie są zalety przyłbicy ochronnej?

Przyłbica ochronna to bardzo wygodny i ergonomiczny środek ochrony indywidualnej z wielu względów. Po pierwsze, w przeciwieństwie do maseczek, które trzeba wymieniać co jakiś czas, przyłbica ochronna może towarzyszyć Ci nawet przez 24h. Ponadto przyłbice ochronne nie zagrzybiają układu oddechowego, ponieważ posiadają swobodny przepływ powietrza.

Przyłbica ochronna przyda się:

  • W codziennym życiu,
  • W szkole i na uczelni,
  • W pracy w biurze, sklepie czy aptece,
  • Na spotkaniach biznesowych,
  • Podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną,
  • W restauracji czy kawiarni.

Gdzie kupić przyłbicę ochronną?

Przyłbice ochronne najlepiej kupować w sklepach, które specjalizują się w sprzedaży środków ochrony osobistej. W takich miejscach masz do wyboru kilka modeli i możesz zakupić taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Zachęcamy do nabycia przyłbicy ochronnej, a także innych środków ochrony osobistej, w naszym sklepie Punktmedyczny24. Posiadamy wysokiej jakości, sprawdzone modele, które w obecnym czasie warto mieć zawsze pod ręką. Punktmedyczny24 to miejsce, gdzie kupisz wszystkie przydatne na co dzień środki ochrony indywidualnej. Robiąc zakupy w naszym sklepie, możesz nabyć wysokiej jakości produkty i to bez wychodzenia z domu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl