Koniec promocji cenowej za:

Opcje przeglądania

Prawidłowe nawilżenie gałki ocznej odgrywa znaczącą rolę dla naszego wzroku, ale również poczucia komfortu w ciągu dnia. Nieprawidłowe nawilżanie może prowadzić do szeregu nieprzyjemnych dolegliwości takich jak np. podrażnienie objawiające się zaczerwienionymi i swędzącymi oczami. W naszym sklepie internetowym PunktMedyczny24.pl posiadamy szereg preparatów, które umożliwią efektywne nawilżanie naszych oczu niezależnie od pory dnia.

Kiedy powinniśmy stosować krople do oczu?

Wydawać by się mogło, że w przypadku zdrowego dorosłego człowieka stosowanie kropli do oczu nie jest niezbędne. Na problem suchych oczu narzekają najczęściej Ci, którzy spędzają całe dnie przed komputerem. Niebieskie światło emitowane przez ekrany powoduje zmęczenie wzroku, a wpatrywanie się długo w jeden punkt może powodować ich wysuszenie.

Innym czynnikiem, który szkodzi naszemu wzrokowi i powoduje przesuszanie się oczu, jest zbyt suche powietrze. Jest to problem, który dotyka nasz zwłaszcza zimą, kiedy w naszych domach i mieszkaniach ogrzewamy powietrze. Niezwykle szkodliwy jest również dym papierosowy.

Na nadmierne przesuszenie oczu cierpią również kierowcy samochodowi, którzy pokonują długie i intensywne trasy. Mogą oni nabyć po czasie zespół suchego oka, który jest uciążliwą przypadłością, która może powodować nawet bolesne objawy.

Krople do suchych oczu

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego rozwiązania, które niezależnie od wymagań przyniesie Ci ulgę i będzie działało, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą kropli do oczu dostępnych w sklepie PunkMedyczny24!

Bardzo znaczna część populacji, bo aż 11-17% cierpi na zespół suchego oka. Objawia się on brakiem wystarczającego nawilżenia przez kanaliki łzowe i może prowadzić do wielu uciążliwych i bolesnych powikłań. Jest to również przypadłość nieuleczalna, jednak z powodzeniem możemy łagodzić jej objawy za pomocą odpowiednio dobranych środków. Jednym z rozwiązań jest zakup kropli do oczu, które stosowane regularnie przyniosą znaczną ulgę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl