Koniec promocji cenowej za:

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Automatyczny dozownik na mgiełkę – bezpieczeństwo i higiena w pracy

W dzisiejszych czasach dezynfekcja stała się nieodłącznym elementem codziennej higieny w domu i miejscach pracy. Wszyscy chcemy zachować maksymalne bezpieczeństwo i sterylność, a umieszczanie w pomieszczeniach dozowników z płynami antybakteryjnymi jest idealnym rozwiązaniem.

Automatyczny dozownik na mgiełkę – specyfikacja

Automatyczne dozowniki są produktami wykonanymi z najwyższej klasy materiałów, aby zapewnić długotrwałe użytkowanie w różnych warunkach. Tworzywa ABS, z których jest stworzony, zapewniają odporność na częstą eksploatację oraz są przeznaczone do dozowania płynów dezynfekujących o zawartości alkoholu do 70%.

Dozowniki są wyposażone w pojemniki o pojemnościach 1000 ml dzięki, czemu nie musimy martwić się o ich częste napełnianie. Jedno uzupełnienie wystarcza na około 1200 psiknięć! Daje to komfort ciągłego działania urządzenia.

Bezdotykowe dozowanie jest możliwe dzięki czujnikowi podczerwieni, który umożliwia korzystanie z dozownika bez fizycznego kontaktu z nim. Jest to nieoceniona zaleta, która gwarantuje maksymalną sterylność pracy.

Będzie świetnym wyborem do miejsc publicznych, takich jak sklepy, biura, restauracje, hotele i wiele więcej.

Dlaczego warto dezynfekować ręce?

Środki do dezynfekcji rąk pozwalają nam zminimalizować ryzyko wtórnych zakażeń, a także eliminują wszelkie zanieczyszczenia, bakterie oraz zarazki. Dzięki ich formule schną one również bardzo szybko, przez co ich stosowanie jest wyjątkowo komfortowe i nie utrudnia nam pracy i funkcjonowania.

Skład środków do dezynfekcji został opracowany w taki sposób, aby nawet przy częstym używaniu nie szkodził on skórze naszych rąk. Jest to niezwykle istotne w sytuacjach, gdzie wymaga się od nas częstej dezynfekcji. Ich głównym zadaniem jest dbałość o naszą higienę oraz zdrowie.

Ich częste używanie pozwala nam uchronić się przed chorobami bakteryjnymi i wirusowymi, które są świadomie lub nieświadomie przenoszone np. drogą kropelkową. Używanie ich jest również objawem odpowiedzialności, gdyż zmniejszamy ryzyko zarażania innych.

Mimo opracowanej formuły i przemyślanych składów, warto mieć na uwadze, że w większość przypadków głównym składnikiem środków dezynfekujących jest alkohol. Z tego względu powinniśmy dodatkowo zadbać o nawilżenie naszej skóry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl