Koniec promocji cenowej za:

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dozowniki łokciowe – sposób na higienę w miejscu pracy

Dezynfekcja jest niezwykle ważnym elementem codziennego dbania o higienę oraz bezpieczeństwo naszej pracy. Dla każdego z nas równie istotne jest zachowanie wszystkich norm i zasad bezpieczeństwa, aby nie narażać się na zarażenie żadnymi bakteriami lub wirusami. Idealnym sposobem na osiągnięcie tego, jest stosowanie dozownika na płyn dezynfekujący.

Dozownik łokciowy – specyfikacja

Dozowniki łokciowe są wykonane z najwyższej klasy materiałów przeznaczonych do codziennego użytku i odpornych na nadmierną eksploatację. Zastosowanie stali nierdzewnej w konstrukcji urządzenia, uniemożliwia zardzewienie części.

Prosta, intuicyjna konstrukcja sprawia, że używanie urządzenia jest łatwe, szybkie i przyjemne. Dźwignia dozownika łatwo ustępuje pod naciskiem łokcia, dzięki czemu nie musimy używać dużo siły, aby odpowiednia ilość płynu dezynfekującego znalazła się na naszej dłoni.

Dozowniki skonstruowane są tak, aby móc zamontować w nich butelki o różnej średnicy gwintu, co pozwala na elastyczność stosowanych środków. Dzięki wymienianiu butelki, uzupełnianie urządzenia jest niezwykle szybkie i łatwe, co przekłada się na ciągłość pracy.

Dozownik łokciowy będzie idealnym wyborem do wszystkich miejsc publicznych takich jak sklepy, restauracje, hotele, szkoły i wiele więcej. Są proste w obsłudze i nie zajmują dużo miejsca.

Dlaczego warto zwracać uwagę na dezynfekcję rąk?

Dezynfekcja rąk jest niezwykle istotna, ze względu na to, że minimalizuje ryzyko wtórnych zakażeń. Pozwala także pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, a także bakterii oraz wirusów, dzięki czemu zmniejszamy szansę na zarażenie się chorobami. Ich formuła i konsystencja zostały opracowane w taki sposób, aby schły szybko i nie utrudniały codziennego funkcjonowania.

Skład środków dezynfekujących pozwala na uniknięcie nadmiernego wysuszenia naszej skóry oraz innym negatywnym skutkom częstego używania. Warto jednak pamiętać o dodatkowym nawilżeniu naszych dłoni, aby zapewnić im właściwą pielęgnację.

Regularne stosowanie środków dezynfekujących pozwala nam zmniejszyć maksymalnie ryzyko zarażenia się chorobami wirusowymi oraz bakteryjnymi. Formuła została opracowana w taki sposób, aby natychmiastowo eliminować drobnoustroje tego typu. Dodatkowo częste stosowanie środków dezynfekcji pozwala zmniejszyć ryzyko przeniesienia ich do naszego organizmu poprzez dotykanie ust czy twarzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl