Koniec promocji cenowej za:

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Mycie rąk to podstawa codziennej higieny, po każdym wyjściu z toalety oraz przed każdym posiłkiem. Uczymy tego nasze dzieci już od najmłodszych lat. W obecnej sytuacji należy o tym szczególnie pamiętać. Samo mycie rąk już nie wystarcza, dlatego warto stosować jeszcze odpowiednie płyny dezynfekujące.

Każde przedszkole powinno być wyposażone w odpowiedni dozownik, aby móc zapewnić dzieciom w pełni higieniczne warunki i zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. Dozownik powinien być uzupełniony w odpowiedni preparat do dezynfekcji dłoni. W naszym sklepie internetowym Punk Medyczny 24, chronimy zdrowie każdego, również najmłodszych. Dlatego wyposażyliśmy nasz sklep w profesjonalne dozowniki dla dzieci.

Dozowniki na płyn do dezynfekcji

Nasze dozowniki do dezynfekcji do przedszkola są niezwykle proste w obsłudze. Z aplikacją płynu odkażającego poradzą sobie nawet najmłodsze dzieci. Są przyozdobione w urocze obrazki, takie jak zwierzęta lasu, cyferki lub literki.

Dozowniki do dezynfekcji są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu nie niszczą się i prezentują niezwykle nowocześnie. Będą pasowały do każdego pomieszczenia – zarówno do przedszkolnej łazienki, jak i sali zabaw.

Są bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze. Wystarczy jedno przyciśnięcie, aby pobrać odpowiednią dawkę mydła lub środka do dezynfekcji.

Dlaczego warto posiadać dozowniki w przedszkolu?

Zabawki i przedmioty, z którymi dzieci się stykają, w większości wymagają szczególnej uwagi. Pracownicy przedszkola powinni zachować zasady odpowiedniej higieny. Regularna dezynfekcja zabawek i przedmiotów, które mają kontakt z dziecięcymi rączkami to podstawa. Ale nie wystarczy zadbać o dezynfekcję asortymentu przedszkolnego.

Regularne odkażanie rąk u dzieci jest podstawą, aby zachować w placówkach edukacyjnych podstawowe środki ostrożności. Dlatego tak ważne jest, aby w każdym pomieszczeniu znajdował się odpowiedni płyn do dezynfekcji. A jeżeli chcemy zachęcić dzieci do regularnego korzystania, warto postawić na odpowiednio przyozdobiony i kolorowy dozownik.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl