Koniec promocji cenowej za:

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Regularne mycie rąk jest podstawą codziennej higieny. Należy robić to po każdym wyjściu z toalety oraz przed każdym posiłkiem. Ważne, aby uczyć tego nasze dzieci już od najmłodszych lat. W obecnych czasach odpowiednia higiena jest niezwykle ważna. Samo mycie rąk przy użyciu mydła to za mało. Niezwykle ważne jest aby w przedszkolach znajdowały się stosowne płyny dezynfekujące.

Każda placówka edukacyjna musi być w obecnej sytuacji wyposażona odpowiedni dozownik, aby zagwarantować dzieciom prawidłowe warunki higieniczne i zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest dozownik bezdotykowy. Musi być on wypełniony preparatem do dezynfekcji dłoni. W naszym sklepie internetowym Punk Medyczny 24, troszczymy się o zdrowie każdego, a zwłaszcza najmłodszych. Dlatego posiadamy w naszej ofercie profesjonalne dozowniki bezdotykowe.

Bezdotykowe dozowniki na płyn do dezynfekcji

Bezdotykowe dozowniki do przedszkola dostępne w naszym sklepie są bardzo proste w obsłudze. Z aplikacją płynu odkażającego poradzą sobie nawet najmłodsze dzieci. Solidna konstrukcja umożliwia dezynfekcje rąk bez dotykania dozownika dłońmi. Niweluje to ryzyko rozprzestrzeniania się zarazków i wspomaga walkę z wirusem.

Dozowniki do dezynfekcji są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu nie niszczą się i prezentują niezwykle nowocześnie. Będą pasowały do każdego pomieszczenia – zarówno do przedszkolnej łazienki, jak i sali zabaw.

Nasze dozowniki bezdotykowe są sojusznikiem w walce z bakteriami. Skutecznie, w kilka sekund, rozprawiają się z bakteriami oraz wirusami, jednocześnie pozostawiając na skórze dłoni niewidzialną warstwę ochronną.

Dlaczego warto posiadać dozowniki bezdotykowe?.

Regularne odkażanie rąk u dzieci jest podstawą, aby zachować w placówkach edukacyjnych podstawowe środki ostrożności. Dlatego tak ważne jest, aby w każdym pomieszczeniu znajdował się odpowiedni płyn do dezynfekcji. A jeżeli chcemy zachęcić dzieci do regularnego korzystania, warto postawić na odpowiednio przyozdobiony i kolorowy dozownik.

Nasze dozowniki bezdotykowe występują w rozmaitych wersjach i kolorach. Najmniejsze można zawiesić na ścianie lub innej pionowej powierzchni. Nieco większe można postawić na biurku albo stole. Dozowniki bezdotykowe w największym rozmiarze to urządzenia wolnostojące, które można postawić w kącie sali.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl