Koniec promocji cenowej za:

Opcje przeglądania

Odkażanie inaczej zwane dezynfekcją to działanie mające na celu usunięcie bakterii, wirusów oraz grzybów, szczególnie tych chorobotwórczych. Dezynfekcje prowadzi się zarówno profilaktycznie, jak i przypadku ewidentnego zetknięcia się z działaniem niebezpiecznych mikroorganizmów. Zazwyczaj preparaty dezynfekujące dedykuje się konkretnym celom np. preparaty dezynfekujące do rąk lub powierzchni. Chusteczki odkażające warto mieć zawsze przy sobie, ponieważ możesz zdezynfekować nimi zarówno dłonie i różne powierzchnie.

Dla niektórych osób profesjonalna dezynfekcja jest codziennością. Muszą dbać w sposób szczególny o higienę dłoni, a także środowiska swojej pracy. Płyny dezynfekujące to niezbędne  środki w przychodniach, szpitalach, gabinetach fizjoterapii, studiach rehabilitacji, gabinetach dentystycznych, szkołach, przedszkolach, czy wszelkich salonach urody. Do takich miejsc również dedykowane są chusteczki odkażające, które znajdziesz w naszym sklepie.

Chusteczki odkażające – czy warto je stosować?

Nie tylko przychodnie, szpitale i salony urody powinny mieć „pod ręką” preparaty dezynfekujące. Dobrze, żeby każdy z nas miał je przy sobie, aby w razie konieczności odkazić ręce, klamki czy inne powierzchnie. Każdego dnia ludzie przenoszą na swoich rękach i ubraniach mnóstwo potencjalnie chorobotwórczych mikroorganizmów. Używanie chusteczek odkażających skutecznie uchroni Ciebie i ludzi w Twoim środowisku przed zachorowaniem.

Brudne ręce mogą się przyczynić do zarażenia się różnymi chorobami, a nawet pasożytami. Szczególnie w obecnej sytuacji ważne jest regularne dezynfekowanie rąk oraz powierzchni, które w skuteczny sposób może uchronić nas przed zarażeniem się wirusami.

Każdy z nas powinien mieć również zapas swoich chusteczek odkażających. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie nie masz możliwości dokładnego umycia rąk np. Podczas podróży, po wizycie w sklepie lub po wyjściu z komunikacji miejskiej.

Chusteczki odkażające – jak prawidłowo z nich korzystać?

Wszystkie chusteczki odkażające mają za zadanie pozbyć się wirusów, bakterii i grzybów. Każdy z nich może jednak posiadać inną substancję unieszkodliwiającą drobnoustroje. Z tego powodu na każdym środku znajdziesz indywidualne zasady użytkowania, których należy przestrzegać. Bez problemu odszukasz je na opakowaniu. Wykonanie dezynfekcji zgodnie z wytycznymi jest gwarancją jej skuteczności.

Wszelkie preparaty dezynfekujące najlepiej kupować w zaufanych sklepach. Tylko profesjonalne środki dają Ci gwarancje skuteczności oraz bezpieczeństwo. Wszystkie wysokiej jakości środki ochrony o sprawdzonym działaniu znajdziesz w naszym sklepie punkt medyczny 24.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl